Przejdź do głównej treści
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Koszyk

BUILDER GEL ŻEL BUDUJĄCY Z TIKSOTROPIĄ LIGHT FRENCH PINK 50 g

Przejdź do sekcji Opinie
Cena 47,76 zł
Dostępność:
na wyczerpaniu
szt.

Opis

EXCELLENT PRO BUILDER GEL WITH THIXOTROPY - ŻEL BUDUJĄCY - LIGHT FRENCH PINK 50 g ⭐⭐⭐⭐⭐

EXCELLENT PRO BUILDER GEL WITH THIXOTROPY to jednofazowy, wielofunkcyjny żel z tiksotropią stworzony z myślą o salonowym, profesjonalnym użytku w jasnoróżowym, mlecznym kolorze. Dzięki "pamięci cieczy" praca żelem jest łatwa i przyjemna, ponieważ żel nie zalewa skórek, jednocześnie dobrze się poziomując. Nadaje się do długich przedłużeń na tipsie oraz szablonie a także do utwardzania naturalnej płytki. Jego twardość po utwardzeniu powoduje, że jest szczególnie dedykowany do salonowych, długich przedłużeń, a także do stylizacji awangardowych. Żel posiada strukturę molekuł linearną, a jego doskonale dobrane konsystencja, lepkość i gęstość żelu wpływają na jakość pracy. Nowoczesna formuła stworzona została tak, by umożliwić zastosowanie techniki „żel bez piłowania”zabezpieczyć tunel przedłużonych paznokci przed rozprężeniem i skrócić czas wykonania usługi do minimum. Szczególnie polecany do szybkich uzupełnień i korekt stylizacji.

Pojemność 50 g.

Dostępny kolor: Light French Pink.

✨Posiada właściwości tiksotropowe co sprawia, że żel ten charakteryzuje się zmienną konsystencją oraz zapewnia pełną kontrolę nad aplikowanym produktem. W pojemniku sprawia wrażenie gęstego, lecz po nałożeniu na płytkę paznokcia oraz podczas manewrowania pędzelkiem staje się rzadszy. Ta specjalna formuła została opracowana w oparciu o doświadczenie stylistek, aby przyspieszyć i ułatwić codzienną pracę. Tiksotropia w połączeniu z najlepszymi właściwościami samopoziomującymi daje gwarancję uzyskania idealnej, niespływającej kropli.

✨Podczas polimeryzacji nie odkształca się. Mimo dość gęstej konsystencji delikatnie poziomuje się, ale nie spływa i nie zalewa skórek. Żele z "pamięcią cieczy" świetnie sprawdzą się w metodzie budowania i przedłużania paznokci bez piłowania dzięki czemu zaoszczędzamy produkt oraz czas potrzebny na wykonanie stylizacji.

✨Ten niezwykle trwały i wytrzymały żel jest odporny na urazy mechaniczne sprawiając, że możesz cieszyć się przepięknym manicure przez wiele dni bez obawy o pękanie i wykruszanie się produktu.

✨Żel w jasnoróżowym, mlecznym kolorze. Delikatny, różowo-mleczny żel będzie doskonałym wyborem podczas wykonywania frencha i babyboomera. Ten jaśniejszy od Builder Gel with Thixotropy FRENCH PINK kolor idealnie sprawdzi się podczas wykonywania manicure ślubnego i naturalnych, delikatnych stylizacji.

✨Ma niską temperaturę polimeryzacji, ograniczającą do minimum efekt pieczenia w lampie.

Czas utwardzania:

LAMPY UV/LED (365nm + 405nm) oraz LED (405nm) – w zależności od mocy i rodzaju lampy - 60-120 s

LAMPY UV - 120 s.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

POZNAJ NASZE BESTSELLERY

Gwarancja najniższych cen

    SPRAWDŹ NASZE OPINIE

    Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

    @HBkosmetik

    Weronika M. dał ocenę: 5
    Zakupy na hbkosmetik.pl to czysta przyjemność! Produkty świetnej jakości, ekspresowa wysyłka i zawsze miłe niespodzianki w paczce. Zdecydowanie moja ulubiona hurtownia do zaopatrzenia salonu!
    Karolina L. dał ocenę: 5
    Polecam z całego serca! Bardzo duży wybór profesjonalnych kosmetyków w dobrych cenach, a obsługa klienta reaguje błyskawicznie i zawsze służy pomocą. Na pewno wrócę po więcej!
    Anna W. dał ocenę: 5
    Świetne miejsce na zakupy dla stylistek — wszystko, czego potrzebuję, jest od ręki dostępne, a paczki przychodzą zawsze dobrze zabezpieczone. Jakość produktów na najwyższym poziomie!
    Katarzyna N. dał ocenę: 5
    Bardzo profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Ceny konkurencyjne, a wybór naprawdę ogromny — z przyjemnością robię tu zakupy!