Witamy w sklepie Hildegard Braukmann Kosmetik!

Hildegard Braukmann

Impressum

Wskazówki prawne:

 

Zawartość i struktura stron internetowych HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG są własnością intelektualną HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG lub osób trzecich. Używanie i przetwarzanie chronionych prawem autorskim logotypów, tekstów, zdjęć oraz interaktywnych modułów i oprogramowania jest bez wcześniejszej,pisemnej zgody HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG zabronione.

 

Informacje zawarte na tych stronach internetowych zostały z należytą starannością zebrane i przedstawione przez HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG. HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG zachowuje prawo do wprowadzania zmian lub uzupełnień do zawartych informacji bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Zawarte informacje stanowią formę bezpłatnego serwisu niewymagającego zobowiązań umownych. HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG nie odpowiada za szkody materialne i niematerialne (w tym utraty zysków) w związku z bezpośrednim i pośrednim używaniem stron internetowych HILDEGARD BRAUKMANN . Jest to szczególnie ważne dla prawdziwości, autentyczności i aktualności informacji zawartych na stronach internetowych nie związanych bezpośrednio z HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG. HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG nie odpowiada za treść i zawartość stron internetowych, których nie administruje.

 

Firma / Adres:


HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik ( GmbH&Co. KG)

Spółka z o.o, spółka komandytowa - Oddział w Polsce

ul. Topolowa 16

05-420 Józefów k/Otwocka

woj.mazowieckie


NIP 5322023506


info@hbkosmetik.pl


Centrala :

HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik GmbH & Co.KG 
Ehlbeek 16 
30938 Burgwedel

Germany

 

Kundenservice: +49 (0) 51 39/ 89                74-410/411        
Telefax: +49 (0) 51 39/ 2 70 35

Siedziba Burgwedel, Amtsgericht Hannover, HRA 120 135

Persönlich haftende Gesellschafterin: 
Hildegard Braukmann Kosmetik Marketing-Service GmbH 
Siedziba Burgwedel, Amtsgericht Hannover HRB 120 020

 

Ust-IdNr.: DE 202672543