WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MARKI   HILDEGARD BRAUKMANN   W POLSCE
page-header

24H Solution

Wysoce skuteczna specjalna terapia towarzysząca pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej i podrażnionej.

serienu-solution

Seria SOLUTION

Wiele osób ma obecnie tendencję do skóry wrażliwej, która reaguje negatywnie na różne (szkodliwe) wpływy środowiska jak stres, złe odżywianie lub choroby. Swędzenie, zaczerwienienie lub nieprzyjemne uczucie napięcia są wtedy uciążliwymi towarzyszami.

Seria SOLUTION firmy HILDEGARD BRAUKMANN pomaga podrażnionej, zestresowanej skórze i równoważy ją za pomocą wysokiej jakości składników aktywnych.

Wysokiej jakości składniki aktywne dla zrównoważonej skóry
Derma Membrane Concentrate wzmacnia barierę skórną
Derma Membrane Concentrate jest podstawą wielu produktów SOLUTION. Zawiera on wyłącznie podobne do skóry lipidy pochodzenia roślinnego. Struktura jest podobna do naturalnej warstwy barierowej skóry, dzięki czemu bardzo dobrze wchłania i integruje składnik aktywny. Derma Membrane Concentrate uelastycznia i wygładza skórę, dostarcza jej wilgoci i wzmacnia naturalną samoochronę bariery ochronnej skóry.

Medilan naprawia uszkodzoną skórę
Dobrodziejstwem dla szczególnie suchej i zniszczonej skóry jest składnik aktywny Medilan, wosk z wełny medycznej, znany również jako lanolina. Medilan charakteryzuje się najwyższą jakością i czystością. Jego struktura przypominająca skórę umożliwia optymalną pielęgnację spierzchniętej skóry. Wzmacnia regenerację skóry, uzupełnia brakujące lipidy skóry i długotrwale magazynuje wilgoć w skórze.

Esencje kojące łagodzą podrażnienia skóry
Wysoko skoncentrowane ekstrakty z borówki i winorośli balonowej, owsa lub korzenia dębu działają przeciwzapalnie, łagodząco i harmonizująco na skórę. Podrażnienia skóry takie jak zaczerwienienie, swędzenie i podrażnienie zostają złagodzone.

Wszystkie produkty marki HILDEGARD BRAUKMANN są skuteczne oraz bardzo dobrze tolerowane i produkowane w rodzinnej firmie w Niemczech bez testów na zwierzętach.