WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MARKI   HILDEGARD BRAUKMANN   W POLSCE

Oxybrazja

Na czym polega oxybrazja?

Oxybrazja – nazwa pochodząca od łacińskich słów: oxygen, czyli tlen oraz abrasio, czyli zeskrobywanie.


Dzięki oxybrazji złuszczymy martwy naskórek, uzyskując efekt wygładzenia skóry, wyrównania jej kolorytu i struktury. Zrobimy to dokładnie i mocno, ale też bezpiecznie „wypłukując” obumarły naskórek.
Poprawimy elastyczność, dotlenienie i nawilżenie skóry, wzmacniając jednocześnie efekty stosowania preparatów kosmetycznych. Zdecydowanie zmniejszymy efekt rogowacenia naskórka i spłycimy blizny potrądzikowe czy zmarszczki.
Obserwując jak wielu Klientów ma problemy z łuszczycą, zdajemy sobie sprawę jak duży jest to problem.  Wiemy, że choroby nie wyleczymy, ale możemy na pewno zlikwidować jej objawy.
Każda kosmetyczka ma świadomość jak trudno jest dobrać odpowiedni zabieg dla Klientki cierpiącej na trądzik różowaty, stan zapalny skóry czy trądzik młodzieńczy.
Wykorzystując tlen z butli likwidujemy środowisko bakterii beztlenowych, a więc główną przyczynę powstawania trądziku młodzieńczego. Oxybrazja doskonale wspomaga zmniejszanie stanów zapalnych skóry i stabilizację pracy gruczołów łojowych.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry z wyszczególnieniem skóry naczyniowej, wrażliwej, trądzikowej. Idealny dla cer dojrzałych z widocznymi zmianami związanymi z wiekiem. Polecany dla osób z łuszczycą. Zalecany jako S.O.S. dla skóry alergicznej.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Oxybrazja jest zabiegiem zimnym, dlatego nie należy jej wykonywać u osób przeziębionych, cierpiących na zapalenie zatok, o ile zabieg wykonywany jest na twarzy. Innymi przeciwwskazaniami do zabiegu są: zakażenia bakteryjne skóry np. liszajec zakaźny, zakażenia wirusowe skóry np. brodawki, opryszczka, zakażenia grzybicze skóry, nowotwory skóry, znamiona barwnikowe.